Dwa darmowe narzędzia dla usprawienia pracy content marketera

Tworzenie treści do Internetu nie jest zajęciem jednostajnym. Sposób, w jaki robiło się to nawet kilkanaście miesięcy temu może już od dawna być przeżytkiem, ponieważ ktoś wymyślił i opatentował lepszy. Dlatego Ty jako twórca powinieneś się rozwijać – tak szybko, jak tylko możesz. Dziś mamy dla Ciebie propozycję korzystania z kilku darmowych narzędzi, dzięki którym kontrolujesz swoje wyniki i tworzysz bliższe i dalsze cele.
 

Wyszukiwanie słów kluczy
Uważamy, że Google AdWords: Keyword Planner jest jednym z najlepszych narzędzi do wyszukiwania słów kluczy. Już tłumaczymy dlaczego. Podobnych narzędzi znajdziemy całkiem sporo, ale polecane przez nas jest darmowe i bardzo proste w obsłudze. Dlatego nawet jeśli dopiero zaczynasz, nie powinieneś mieć problemów z szybkim zrozumieniem działania tej wtyczki. W content marketingu wyszukiwanie odpowiednich słów kluczy jest bardzo ważną umiejętnością, aż ciśnie się na usta, żeby napisać – kluczową. Dzięki sprawnym posługiwaniem się słowami kluczowymi zyskasz większy i ruch na stronie, a o to przecież chodzi, by zdobywać coraz więcej nowych czytelników. Dlatego warto poświęcić trochę czasu tej wtyczce – to świetna alternatywa dla algorytmów wyszukiwarki Google. Wpisując dowolną frazę narzędzie to pozwoli Ci poznać, które słowa związane z Twoją frazą cechują się największą liczbą odsłon – a znając takie słowa możesz lepiej otagować swoje artykuły!
 

Arkusze Google
Każdy, kto pracuje „w Internecie” wie, jak ważne są narzędzia pozwalające na utrwalenie i śledzenie danych – na bieżąco. Nie zawsze masz dostęp do własnego komputera czy telefonu, dlatego z pomocą przychodzą Arkusze Google. To narzędzie cieszy się ogromną popularnością, a dodatkowo jest dostępne całkowicie za darmo oraz cechuje je prostota obsługi. Z Arkuszy może z powodzeniem korzystać kilkadziesiąt osób w tym samym momencie, a aplikacja na bieżąco śledzi i zapisuje wszelkie zmiany, jakie zachodzą w dokumencie. Za pomocą Arkuszy możesz stworzyć swoją bazę danych albo listę rzeczy do zrobienia na każdy dzień. To dobra aplikacja zarówno na start, jak i w bardziej zaawansowanej działalności.
 

Strategia marketingowa
Pamiętaj, że nie ma przesady w stwierdzeniu, że najważniejszy jest rozwój. Nie bez powodu prowadzone są liczne statystyki i opracowywane raporty – w miarę swoich możliwości śledź na bieżąco to, co się dzieje w e-marketingu. Nawet, jeśli tworzysz treści w Internecie wyłącznie dla swojej satysfakcji, na pewno przyjdzie taki moment, w którym będziesz chciał pójść o krok dalej. Nie zawahaj się takiego kroku zrobić.

O serwisie

Na naszej stronie dowiesz się jak treść wpływa na promocję strony internetowej w Internecie. Zapraszamy do czytania :)

 

oprogramowanie do sklepu 

Pozycjonowanie Rzeszów

Kontakt

kontakt@indexo.pl

Galeria