Najlepsze prezenty dla marketerów

Pracujesz w branży content marketingowej lub masz tam bliskich przyjaciół? Dzisiaj wychodzimy dla was z propozycją ciekawych prezentów, jakie możesz im sprawić z różnych okazji – czy to urodzin, czy firmowej wigilii. Proponowane przez nas prezenty są z różnych półek cenowych, więc na pewno znajdziesz coś interesującego! 
Kim są osoby pracujące w content marketingu?

Żartobliwie można określić ich angielskim zwrotem „no life”, ponieważ ma się o nich wrażenie, że cały czas siedzą w telefonach lub laptopach. Ta branża wymaga być przez większość dnia on-line, dlatego osoby, które w niej pracują na pewno docenią rzeczy z tym związane. Poza tym pracownicy marketingu zazwyczaj znają przynajmniej jeden język obcy w zaawansowanym stopniu i lubią uczyć się innych. To wynika też z ich sposobu pracy, kiedy większość świata spędza czas za biurkiem, oni dużo podróżują, niekoniecznie w celach zawodowych.
 

Nasze propozycje
Jeśli znasz jakąś osobę, która dużo podróżuje pracując, dobrym pomysłem na prezent dla niej może okazać się jakiś gadżet, który umili podróż. W zależności od budżetu, polecamy podarowanie komuś czytnika książek – modeli na rynku jest całe zatrzęsienie, np. takie z wi-fi, wodoodporne, albo idealne do nocnego czytania. Twój bliski na pewno doceni prezent! Czytnik możesz kupić już od 200 złotych, a ceny dochodzą do 600-700 złotych.

Jeśli nie czytnik książek, to może książka? A najlepiej taka, która jest związana z branżą. W końcu trzeba się rozwijać, prawda? Wiadomo, że książki branżowe należą do tych droższych i trzeba zrobic research, żeby je odnaleźć, ale sprawa jest warta zaangażowania. Zwłaszcza, że ostatni rok był bardzo płodny w marketingowe książki, np. „E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy” albo „Nowy PR. Jak Internet zmienił Public Relations”. 
Jeśli chodzi o „luźniejsze” prezenty, koszulka z zabawnym branżowym napisem (lub kubek albo obrazek na ścianę) sprawdzają się praktycznie zawsze. W sieci znajdziecie mnóstwo wzorów do wyboru, więc jest w czym przebierać. 

Wracając jeszcze trochę do podróży – jeśli ktoś, komu chcesz zrobić prezent jest również fanem fotografii, możesz pomyśleć o podarowaniu mu zestaw obiektywów do smartfona. Na rynku są dostępne zarówno obiektywy uniwersalne, jak i dedykowane konkretnym modelom. Obecnie szczególną popularnością cieszą się obiektywy typu Fish Eye albo Wide Angle. Ich cena waha się pomiędzy 10 a 100 złotymi, więc nie jest to aż taki wydatek.
Pamiętaj, że zawsze możesz zabrać swojego przyjaciela marketera na dobry obiad i pomóc mu chociaż na chwilę oderwać się od wykonywanej pracy. Taki gest z pewnością doceni najbardziej.

O serwisie

Na naszej stronie dowiesz się jak treść wpływa na promocję strony internetowej w Internecie. Zapraszamy do czytania :)

 

oprogramowanie do sklepu 

Pozycjonowanie Rzeszów

Kontakt

kontakt@indexo.pl

Galeria